Absurdity a faux pas ve světě lidí

8. května 2013 v 17:26 | Majkayela |  Filozofování a uvažování nad nesmrtelností brouků
Jsme obklopeni články o hubnutí, o vraždách, únosech, týrání, spekulování nad šaty slavných, zkoumání kvalit potravin i jiných věcí.....každý chce přijít s něčím originálním, co by zaujalo čtenáře. Mnohdy si na tom však vymlátí zuby.
Když jenom kliknete na portál Super.cz, vyvalí se na vás hromada pomluv, spekulací a uvažování nad pravosti poprsí, jak to celebritám v těch či onech šatech sluší, nebo jak to zase jednou pohnojily. Upřímně si neumím představit, že bych byla někdo slavný. Asi by to totiž byl dost velký teror a musela bych strávit minimálně 2 dny přemýšlením jaké šaty, boty a doplňky si vezmu na určitou společenskou akci, abych byla spokojena já, módní odborníci, abych nevypadala jako levná děva ani jako světice. Zkrátka mají to dosti těžké. Ale oni si to vynahradí někde jinde. Nemusíme se bát, že bychom dva, tři měsíce neslyšeli nic o Justinu Bieberovi nebo Ivetě Bartošové.
Snad v každém správném ženském časopise se musí objevit alespoň jeden článek o hubnutí nebo o zdravé stravě. Jak zhubnout po zimě, jak nepřibrat v zimě, jaké pohybové aktivity jsou vhodné či nevhodné, jaké potraviny jsou zdravé a jaké se jen zdravě tváří. Zrovna před nedávnem jsem narazila na centrum.cz na článek, který ukazoval potraviny, které jsou zdravé. A po nějaké době se na té samé stránce objevil jiný článek, který říkál, že některé zdarvé potraviny jsou spíše zabijáci a naprosto vyvracel tvrzení prvního článku. Líbil se mi jeden komentář, napsaný pod již zmíněným druhým článkem, kde paní psala, že by bylo nejlepší, kdybychom nakonec jedli jenom kameny. Když se tak nad tou myšlenkou zamyslím, určitě by se našel nějaký velice chytrý člověk, který by dokonce rozlišil všechny kameny na různé druhy a ti, kteří by chtěli zdravě jíst, by museli jíst jenom kameny nacházející se v lesích nebo na podobných místech. Označoval by lidi, kteří jedí kameny kolem cest za osoby, co si ničí zdraví nezdravými a nevhodnými kameny. Je to poněkud absurdní představa, ale ne úplně utopická v případě, že bychom opravdu dospěli k rozhodnutí jíst kameny, které by nám SNAD nikdo neupíral a neprodával za přemrštěnou cenu.
Chtěla bych zažít jediný týden, kdy by se nic nestalo. Žádné požáry, únosy, vraždy, skandály.....v téhle době to už je asi jen přání. A když přeci jenom někdo nemá odvahu někomu něco udělat, sfalšuje a vymyslí si únos sebe samého. Opravdu nelogické. Divím se, že mozky některých lidí nepovstali a neudělali jejich chování přítrž! Takže rada do života pro naše děti: Mějte ostré lokty, udělejte co možná nejvíce faux pas, dělejte podvody a přijímejte úplatky, ať jste co nejbohatší a máte se co nejlépe. Když se tímhle budete řídit, lehce zapadnete do společnosti.
Au Revoir, Adieu, Adiós, Hasta Luego, Good Bye, Auf Wiedersehn......

Large
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tak a je tady obvyklá otázka, co najdete skoro na každém blogu :D......Co si myslíte o tomhle skromném místečku, které vedu já? :D

Naprosto skvělý! ♥ :D
Celkem to jde...:)
Nic moc
Fakt hrůza!

Komentáře

1 Caroline* Caroline* | E-mail | Web | 8. května 2013 v 17:55 | Reagovat

nečtu super.cz ani jiné články, které se snaží jen zveličovat nepodstatné věci a překrucovat pravdu, aby byli zajímavější. v dnešní době je všechno opravdu jen o penezich.. :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama