Že by opravdu tichá voda břehy mlela?

8. dubna 2013 v 18:46 | Majkayela |  Nedefinovatelné
Opravdu platí přísloví, že tichá voda břehy mele? Z vlastní zkušenosti vím, že to naprosto souhlasí. Moje kamarádka, které říkáme Dobi (podle skřítka, nebo co to je, z Harryho Pottera), je tím důkazem. Všichni, kdo ji neznají nijak dobře, si myslí, že je hodná, milá, tichá....Když ji ale poznáte líp, zjistíte, že když ji "hrabe" přestává být ta tichá holčička a stává se z ní tak trochu drzá a docela i vtipná bytost.
Já se tento rok chystám na střední školu, tudíž dřív než se všichni v naší budoucí třídě lépe poznáme, radši pořádně obhlédnu terén a budu se tvářit jako neviňátko, abych zjistila, jak se kdo doopravdy chová. Takže než někoho opravdu poznáte, neházejte ho do jedné škatulky k ostatním. Možná, že o mě by taky nějaký nezasvědcený pozorovatel prohlásil, že jsem tichá šedá myška, ale zanedlouho by poznal, že jsem v podstatě pravý opak :) Když jsem s lidmi, které mám ráda a vím o nich dost věcí a taky jim mohu důvěřovat, pořádně se rozšoupnu a jsem k nepoznání od holky, kterou potkáváte na ulici, a která se tváří zamyšleně až zamračeně. V dřívějších letech jsem nejčastěji dostávala poznámky a pokárání za neustálé kecání. Takže asi i to byl důvod založit se tenhle blog. Tady se můžu dostatečně vykecat (kdyby mi to náhodou chybělo při kecání s mojí néééj kámoškou Koňomrdem) a nikdo mi nebude psát blbé a zbytečné poznámky za něco, co stejně nepřestane i kdyby mi dali deset tisíc poznámek :D Takže pozorujte, vyhodnoťte situaci a pak se teprve ukažte ve své plné kráse. Tak to obvykle dělám já. Ale už dost kecání a jdu se pokoušet napsat nějakou alespoň trošku smysluplnou povídku.
Bye, byééééé :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tak a je tady obvyklá otázka, co najdete skoro na každém blogu :D......Co si myslíte o tomhle skromném místečku, které vedu já? :D

Naprosto skvělý! ♥ :D
Celkem to jde...:)
Nic moc
Fakt hrůza!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama