Že by melancholie, či snad smutek?

20. ledna 2013 v 12:39 | Majkayela
Když prostě něco chcete, ale víte, že to nedostanete. Dostanete z toho melancholii, ještě k tomu se musíte učit matiku na přijímačky a k tomu všemu vás bolí záda.....Ano, tak přesně tohle je můj případ pro tento den. Takže si tady zatím budu vylívat srdce a pouštět melancholické písničky. Jedna mi tady zrovna hraje a nevím proč, ale tuhle si vždycky pouštím, když mám takovouto podivnou náladu. Tahle hudba to nějak ještě podporuje :)


Co když se všechny naše sny a touhy propadnou do hlubin času a my už je nebudeme moci nijak vylovit? Co když nikdy nepotkám toho pravého? Co když brzo vybuchnu kvůli naprosté blbosti, jen pro to, že už toho zkrátka mám někdy dost?! Před nedávnem jsem si zkusila položit otázku jestli bych zkusila sebevraždu? Jsem sice zvědavá, jaké by to bylo, jak by se lidi chovali.....Ale nikdy bych to neudělal. Nemám důvod! A ani nechci. Radši se s tím vším nějakým způsobem poperu, než abych to všechno vzdala. To není můj styl. Ale někdy je toho pláče, smutku a melancholie potřeba, aby se člověk zase mohl radovat, usmívat, milovat.
Ale někdy zase temnotou proniknou paprsky životodárného slunce, které (alespoň do mě) "vleje" pozítivní energii a chuť do života.

Proto taky nesnáším zimu, ale miluji léto. Poněvač v létě slunce svítí nejvíc, co může a my bychom měli být šťastní a zažíz eufórii... ;) Takže užívejte slunečných dní a mějte se, jo a nezapomeňte: Naděje umírá poslední :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama